Juniori A1, Etapa a 2 a: Vointa Stremt - SODA Ocna Mureș 1-7 (0-4)

Scris de  , Publicat în Ultimele stiri
  • Citit 172 ori

Astazi la Stremt in cadrul etapei a 2 a, a Juniorilor A1, rezultat final: Vointa Stremt - SODA Ocna Mureș 1-7 (0-4). Pentru echipa noastra au marcat Baltat (min 11, 32, 49), Obreja (min 21, 52), Moise (min 43) si Marton (min 57)

Antrenorul Enea Hirceaga a inceput meciul cu urmatoarea formatie: Sarkany, Puscas, Moise, Marton, Rus, Stoica, Obreja, Petean, Naghi, Fizesan si Baltat. Rezerve: Bogdan Harastasan, Halmagyi, Crisan, Lacatus si Stoia
Presedinte: Sorin Corpodean
Un meci dominat de la un capat, la celalat de echipa noastra, dar din pacate, presarat cu foarte multe greseli de ambele parti.
Felicitari baietilor si antrenorului Enea Hirceaga!
Hai SODA Draga!
Ultima modificareMarți, 05 Septembrie 2017 15:51
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Log in

create an account