Etapa a 15 a, Liga a IV a: Energia Sasciori - SODA Ocna Mures 1-1 (0-0)

Scris de  , Publicat în Ultimele stiri
  • Citit 220 ori
Etapa a 15 a, Liga a IV a: Energia Sasciori - SODA Ocna Mures 1-1 (0-0) pentru echipa noastra a inscris Vali Dragan din penalty in min 52
Echipa pentru acest meci: Tiboc, Gut, Vaidasigan, Ratiu, Cristian Ivascu, Csegoldi, Cristea, Onisor, Domsa, Kiss, Cristea si Dragan.
Rezerve: Cretar, Brie, Catalin Ivascu si Ovidiu Maier
Maseur: Marius Chirila
Delegat Alin Cocis
Un meci controlat in totalitate in prima repriza de echipa noastra dar din pacate ocaziile ratate au facut ca scorul la pauaza sa ramana neschimbat.
In repriza a doua echipa noastra a reusit sa marcheze in minutul 52 din penalty, dar din pacate s-a vazut egalata la sfarsitul meciului.
Cu acest rezultat, formatia noastra va ramane cel mai probabil pe locul 2 si pana in primavara cand se va relua campionatul, vom avea timp suficient sa remediem problemele care nu au functionat in acest retur.